assets/

Asseco CBP - Hitem Roku!

 

Rozwiązanie Asseco Customer Banking Platform zostało nagrodzone tytułem oraz rekomendacją „Hit Roku 2016” w konkursie technologicznym zorganizowanym przez Gazetę Bankową. Ponadto w zestawieniu „Lider Roku 2015” II miejsce w kategorii: energetyka, paliwa, chemia otrzymał Tauron Obsługa Klienta za centralizację systemów bilingowych dla klientów masowych. W ramach tego projektu spółka we współpracy z Asseco Poland wdrożyła system Asseco Utility Management Solutions.

 

Czytaj więcej

Celem konkursu jest wyróżnienie najbardziej innowacyjnych produktów i rozwiązań IT. Rozdanie nagród odbyło się podczas uroczystej gali „Techno Biznes” 14 kwietnia 2016 r. w Warszawie. Wręczenie statuetek poprzedził wywiad na żywo z Adamem Góralem, prezesem zarządu Asseco Poland, który podzielił się z uczestnikami swoimi refleksjami na temat polskiej gospodarki.

 

Gala stanowiła zakończenie całodniowej konferencji, którą otworzyła minister cyfryzacji Anna Streżyńska, zapowiadając, że do 2020 roku z mapy Polski powinny zniknąć „białe plamy”, czyli miejsca bez dostępu do sieci. Podczas wydarzenia odbyły się trzy debaty podzielone na bloki tematyczne: bankowość i finanse; energetyka, paliwa i chemia oraz informatyka, Internet, telekomunikacja, medycyna i farmacja, transport i logistyka. Patronat honorowy nad imprezą objęły, m.in. Ministerstwa Cyfryzacji, Rozwoju oraz Giełda Papierów Wartościowych.

 

Nagrodzony system Asseco Customer Banking Platform to unikalne rozwiązanie bankowości internetowej  i  mobilnej,  bazujące  na  Platformie  internetowego  dostępu  klienta  do  produktów  i  usług biznesowych. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej koncepcji ekosystemu miniaplikacji, pozwala na swobodne i niezwykle szybkie kształtowanie produktów i usług bankowych oferowanych klientom, jednocześnie na platformie bankowości internetowej i mobilnej.

Asseco CBP. Przyszłość bankowości kreowana dziś.

 

Asseco Customer Banking Platform to unikalne rozwiązanie bankowości internetowej i mobilnej stworzone z myślą o współczesnym kliencie banku - jego indywidualnych potrzebach i preferencjach.

 

Trzonem systemu jest nowatorska platforma internetowego dostępu do produktów i usług biznesowych. Innowacyjna koncepcja ekosystemu miniaplikacji umożliwia swobodne kształtowanie oferty na platformie zdalnego dostępu.

 

Rozwiązanie usprawnia jakość obsługi klienta i stanowi dla banku kluczowy element budowania przewagi konkurencyjnej.

ResponsywnyDesktopTabletSmartfon

Dlaczego warto wdrożyć Asseco CBP ?

Innowacyjny, responsywny

Innowacyjne podejście do projektowania wyglądu systemu: od smartfona poprzez tablet do komputera. Jeden interfejs dla wszystkich urządzeń.

Bezpośredni i szybki

Najszybszy sposób na przedstawienie klientom nowych ofert finansowych we wszystkich kanałach bez konieczności tworzenia skomplikowanych aplikacji.

Dopasowany do potrzeb

Możliwość dowolnego profilowania funkcjonalności i oferty dla różnych grup klientów w ramach jednego systemu. Aplikacje szyte na miarę.