Korzyści biznesowe Asseco CBP

 • Wykorzystanie przewagi aplikacji mobilnych

  Jeden interfejs dla wszystkich urządzeń: od smartfona poprzez tablet do komputera. Bankowość dostępna jako aplikacja w przeglądarce lub pobierana ze sklepów Google Play, Apple App Store, Huawei AppGallery. Takie samo doświadczenia użytkownika bez względu na czas i miejsce korzystania z systemu.

 • Time to market

  Możesz proponować Klientom nowe oferty bezpośrednio we wszystkich kanałach, bez konieczności wdrażania kolejnych aplikacji. Jednocześnie chcąc wdrożyć nową funkcję w systemie realizujesz to bez jego zatrzymywania.

 • UX/UI dopasowany do potrzeb

  Aplikacje szyte na miarę: możliwość dowolnego profilowania funkcjonalności i oferty dla różnych grup klientów w ramach jednego systemu. Spójne doświadczenie dostosowane do każdego urządzenia.

 • Multi-entity oraz multibranding

  Asseco CBP udostępnia mechanizmy identyfikacji klienta z marką, co może być szczególnie potrzebne w instytucjach finansowych posiadających różne marki. Konstrukcja systemu przewiduje logiczną obsługę wielu banków w jednej fizycznej instancji systemu, połączoną z wyodrębnieniem odmiennych, dedykowanych zestawów miniaplikacji dla poszczególnych banków oraz zróżnicowaniem strony wizualnej rozwiązania. Cecha ta umożliwia również obsługę outsourcingu usług, która może być realizowana zarówno przez dostawcę oprogramowania, jak i bank w stosunku do podległych mu jednostek organizacyjnych.

junior